تبلیغات
3dmax - آموزش رندر گرفتن چند صحنه یا چند دوربین به وسیله Video Post


آموزش 3dmax

درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

آموزش رندر گرفتن چند صحنه یا چند دوربین به وسیله Video Post

نوشته شده توسط:محمد پرهیزكاری
سه شنبه 24 فروردین 1389-01:13 ب.ظ

بعضی از دوستان سوال کرده بودن و میخواستن بدونن که وقتی ما چند دوربین در صحنه داریم و میخوایم همشون رو رندر کنیم و یا میخوایم چند نما رو رندر بگیریم چطور میشه بدون اینکه تک تک این ها رو رندر بگیریم باز نما رو عوض کنیم و باز رندر رو بزنیم اینکار رو انجام داد .
خب در این روش با استفاده از Video Post شما یاد میگیرید که چطور اینکار رو انجام بدید!


1. صحنه شما آماده هست و شما میخواهید مثلا" نماهای camera01 , camera02 , camera03 , perspective , front رو رندر بگیرید.

2. از منوی Rendering به قسمت Video post برید. خب اساس کار video post بر پایه ی پایپ لاین بنا شده یعنی همه چیز دارای ترتیب و صف هستند و دونه دونه باید انجام بشن در زیر پنجره مربوط به ویدئو پست رو میبینید.
بر روی قسمت Add Scene Event کلیک کنید:

3. در این قسمت شما باید یکی از نماهایی رو که میخواید رندر بگیرید انتخاب کنید.از قسمت view نمای مورد نظر رو انتخاب کنید و Ok بزنید.

به همین ترتیب هر چند نمایی که دوست دارید رو اضافه کنید.

4. خب در این مرحله باید برای هر یک از نماها یک خروجی تعیین کنیم که مشخص کننده ی اینه که محصول رندر این نما با چه فرمتی و در کجا ذخیره بشه . ابتدا نمای خودتون رو از ستون Queue یا همون صف ، انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه ی Add Image Output Event کلیک کنید.

5. در این مرحله در پنجره Add Image Output Event بر روی Files... کلیک کنید سپس فرمت و نام تصویر رو برای ذخیره شدن مشخص کنید و save و سپس ok !برای تک تک نماها این عمل رو انجام بدید و برای هرکدام یک خروجی بگذارید.


6. در این مرحله بر روی Queue یک کلیک کنید تا تمامی نماها به همراه خروجیه های آنها انتخاب شوند سپس بر روی دکمه ی Execute Sequenses کلیک نمایید تا وارد تنظیمات رندرینگ شوید.

7.
در این قسمت ابتدا از بخش Time output قسمت single رو انتخاب نمایید (در صورتیکه قصد رندر گرفتن تعدادی فریم رو دارید بر روی Range تنظیمات رو اعمال کنید.) و با تنظیم سایز صفحه دلخواه بر روی دکمه ی Render کلیک کنید.کار تمام هست و میتونید از رندرهای خود لذت ببرید !
تاریخ آخرین ویرایش:- -

آموزش کامل 3dmax

آموزش کامل 3dmax


آموزش کامل 3dmax در 17 dvd به روش مولتی مدیا

 توضیحات بیشتر ... 

قیمت : 200000 تومان

آموزش کامل 3dmax